Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Náhradní nové originální uhlíky pro elektrické nářadí a vysokozdvižné vozíky

Náhradní nové originální uhlíky pro elektrické nářadí a vysokozdvižné vozíkyPokud potřebujete jakékoliv nové náhradní uhlíky do elektrického nářadí, vyberte si je v našem e-shopu nebo prodejně v Třebíči, kde vám je můžeme i vyměnit.

Nově jsme se stali  výhradním zastoupením firmy ASEIN, která je dodavatelem nových náhradních uhlíků do elektrického nářadí všech značek a také náhradních uhlíků pro vysokozdvižné vozíky. Mnoho z těchto náhradních uhlíků se dá po úpravě použít i do jiných elektrospotřebičů.

Nové originální náhradní uhlíky do elektrického nářadí - prodej  

V našem specializovaném e-shopu centrum-naradi.cz si můžete objednat téměř kterékoliv nové náhradní originální uhlíky do elektrického nářadí a vysokozdvižných vozíků téměř všech značek, které znáte nebo vás napadnou. V nabídce máme uhlíky pro elektrospotřebiče a vozíky značek Ryobi, AEG, Tuson, Bosch, Hilti, Dewalt, Makita, Hitachi, Extol, Xtline, Metabo, Rupes, Powerplus, Milwaukee, Virutex, Fein, Festool, Flex, Casals, Kango, Felisatti, Skil, Narex, Protool, Wacker, Steyer / Peugeuot, DWT, Kress, Black & Decker a další.

Servis, opravy elektrického nářadí a výměny uhlíků

V naší prodejně a servisní dílně v Třebíči vám opravíme vaše elektrické nářadí a vyměníme vám v něm opotřebované uhlíky za nové originální. Můžete si také zakoupit uhlíky a opravu si provést sami. Většinu originálních nových uhlíků do elektrického nářadí vedeme skladem.

Náhradní uhlíky v nešem e-shop

Široký sortiment různých typů náhradních uhlíků naleznete také v našem eshopu centrum-naradi.cz, kde si ho můžete prohlédnout a objednat. Objednané uhlíky vám doručíme na vybranou adresu nebo si ho můžete vyzvednout v naší prodejně a servisu svářeček a nářadí v Třebíči, Hanělova ul. 2 (Nad Barborkou).

                                                                         Náhradní uhlíky v e-shopu naleznete ZDE

Nové originální náhradní uhlíky do elektrického nářadí

Náhradní nové uhlíky pro elektrické nářadí a vysokozdvižné vozíky, TR WELD Třebíč Náhradní nové uhlíky pro elektrické nářadí a vysokozdvižné vozíky, TR WELD Třebíč Náhradní nové uhlíky pro elektrické nářadí a vysokozdvižné vozíky, TR WELD Třebíč
Náhradní nové uhlíky pro elektrické nářadí a vysokozdvižné vozíky, TR WELD Třebíč Náhradní nové uhlíky pro elektrické nářadí a vysokozdvižné vozíky, TR WELD Třebíč Náhradní nové uhlíky pro elektrické nářadí a vysokozdvižné vozíky, TR WELD Třebíč


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů