Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Prodejna > Ruční nářadí

Ruční nářadí

SvařováníRuční nářadíEl. nářadíAku nářadíZahradní technikaKompresoryServis a opravyServis a opravy pro firmy a živnostníky Tvrdokovové frézyBrusivo a diamantové kotoučeŽelezářství

Prodáváme běžné ruční nářadí jak pro profesionální použití v celodenní zátěži, tak i pro hobby použití v domácích dílnách apod.

Nabízíme také drobné nářadí, šroubováky, montážní klíče stranové, nástrčkové, ale i celé sady v různých cenových relacích a kvalitách. Naleznete zde i širokou řadu různých typů kleští, včetně kleští pro specializované práce. Své nářadí zde naleznou instalatéři, klempíři, automechanici a příbuzné profese.

Ruční nářadí prodáváme jak po jednotlivých kusech, tak i v kompletních ucelených sadách jako například, sady šroubováků, sady vrtáků, klíčů klasických, nebo gola klíčů..

Navštivte naši prodejnu a přijďte si vybrat vaše ruční nářadí do naší prodejny. Personál prodejny je vám plně k dispozici a vždy vám fundovaně poradí s výběrem nářadí podle vašich požadavků a potřeb, tak aby vám posloužilo dle vašich požadavků a potřeb. Nabízíme sortiment ručního nářadí různých značek, to znamená, že u nás si vybere opravdu každý, pokud by jste požadovali některé speciální nářadí, jsme schopni ho poptat u našich dodavatelů, objednat a v krátké době vám je můžeme dodat. Provádíme také zavážky do firem, provozů a obchodů v blízkém okolí Třebíče cca 50km, to znamená, že jak ruční nářadí, stroje, spotřební materiály, ale i další sortiment vám dovezeme ještě týž den, přesně tam, kam si ho objednáte.

V případě, že jste z větší vzdálenosti od Třebíče, kontaktujte nás a my k Vám v krátké době vyšleme našeho obchodního zástupce, který působí ve vašem kraji.

V našem specializovaném eshopu si můžete vybrat a objednat šikoký sortiment ručního nářadí:

                                                                                                     Ruční nářadí v našem eshopu ZDE