Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Prodejna > Zahradní technika

Zahradní technika

SvařováníRuční nářadíEl. nářadíAku nářadíZahradní technikaKompresoryServis a opravyServis a opravy pro firmy a živnostníky Tvrdokovové frézyBrusivo a diamantové kotoučeŽelezářství

Prodej zahradní techniky v Třebíči

Prodej zahradní techniky je v naší prodejně zaveden již několik roků. Prodáváme běžnou zahradní techniku, např. zahradní sekačky, elektrické i benzínové, křovinořezy, mulčovače, elektrické i akumulátorové, nůžky na živé ploty, pily, ofukovače na listí, zahradní traktory, traktůrky, sněžné frézy, vertikutátory, drtiče, nebo štěpkovače.

Zahradní techniku si můžete vybrat, prohlédnout a nakoupit přímo na naší prodejně, kde nabízíme široký sortiment zahradní techniky elektrické, aku /akumulátorové/ i motorové / se spalovacím motorem/.

Servis zahradní techniky

Servis zahradní techniky přímo v Třebíči provádíme také záruční a pozáruční servis veškeré zahradní techniky, kterou u nás nakoupíte.

Zahradní technika v nešem e-shop

Široký sortiment zahradní techniky naleznete také v našem eshopu centrum-naradi.cz, kde si ho můžete prohlédnout a objednat. Objednané zboží vám doručíme na vybranou adresu nebo si ho můžete vyzvednout v naší prodejně a servisu svářeček a nářadí v Třebíči, Hanělova ul. 2 (Nad Barborkou).

                                                                         Zahradní techniku v e-shopu naleznete ZDE