Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Sváření > Svařovací kabely

Svařovací kabely

SvářečkyHořákyAutogenní technikaOchranné pomůckyPřídavný materiálNáhradní dílyTechnické plynySvařovací kabely

Svařovací kabely – prodej

V naší specializované prodejně můžete zakoupit různé druhy proudových kabelů a to i na míru pro různé druhy použití, tak i zatížení. Kabely zde vyrábíme dle potřeby uživatelů a dodáváme je, jak dalším prodejcům, tak i koncovým zákazníkům, nebo přímo do výrobních firem a závodů. Stačí vznést požadavek, objednávku, telefonicky, přímo na prodejně, nebo prostřednictvím emailu na adrese trweld@seznam.cz.

Kabely vám můžeme poskytnout v prosté podobě na míru, nebo již osazené konektory, kleštěmi, nebo svorkami pro uzemnění při svařování. Dále prodáváme proudové kabely hořáků a plazmových hořáků. Vždy je nutné kontaktovat obsluhu prodejny, nebo některého z obchodních zástupců firmy TR-WELD s.r.o.

Svařovací kabely v  e-shop

Kompletní sortiment  svařovacích kabelů z naší nabídky naleznete také v našem eshopu centrum-naradi.cz, kde si ho můžete prohlédnout a objednat. Objednané kabely vám doručíme na vybranou adresu nebo si ho můžete vyzvednout v naší prodejně a servisu svářeček a nářadí v Třebíči, Hanělova ul. 2 (Nad Barborkou).

                                                                         Svařovací kabely v e-shopu naleznete ZDE