Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Prodejna > El. nářadí

Elektrické nářadí

SvařováníRuční nářadíEl. nářadíAku nářadíZahradní technikaKompresoryServis a opravyServis a opravy pro firmy a živnostníky Tvrdokovové frézyBrusivo a diamantové kotoučeŽelezářství

Nabízíme široký sortiment elektrického nářadí, jak pro PROFI použití v celodenní zátěži ve firmách a řemeslníků, tak i pro hobby použití pro příležitostné práce v domácích dílnách. Vše si můžete vybrat, ale i odzkoušet na naší prodejně, nebo si dohodnout návštěvu našeho obchodního zástupce přímo na vaší provozovně, nebo ve vaší firmě. Elektrické nářadí prodáváme jak maloobchodně koncovým zákazníkům v prodejně, tak i firmám a dalším obchodníkům za ceny velkoobchodní po celém území ČR, ale i na Slovensko.

Prodej elektrického nářadí v Třebíči

V naší nabídce naleznete elektrické vrtačky, momentové dotahovačky, brusky, pásové brusky, hoblíky šroubováky, pily, ale i celou řadu aku nářadí.
Provádíme záruční, ale i pozáruční servis na všechno elektrické nářadí, se kterým obchodujeme, můžete zde také využít servis na ostatní nářadí, které jste zde nenakoupili. Většina oprav se provádí na naší servisní dílně, která se nachází přímo pod obchodem ve stejné budově.

Pojďte si vybrat vaše elektrické nářadí do naší prodejny na ulici Hanělova 471/2 (Nad Barborkou) v Třebíči. Pracovní doba je pondělí až pátek od 07.30 do 16.00 hod. Pro nákup a prozkoušení svářecího stroje, můžete využít i sobotu, nebo svátky a to po předchozí dohodě se zaměstnancem naší firmy TR-weld s.r.o. Informace o zboží na prodejně vám poskytneme na telefonním čísle +420 773 227 014

E-shop s elektrickým nářadím a stroji

Kompletní sortiment elektrického nářadí z naší nabídky naleznete také v našem eshopu centrum-naradi.cz, kde si ho můžete prohlédnout a objednat. Objednané zboží vám doručíme na vybranou adresu nebo si ho můžete vyzvednout v naší prodejně a servisu svářeček a nářadí v Třebíči, Hanělova ul. 2 (Nad Barborkou).

                                                                          Elektrické nářadí v e-shopu naleznete ZDE