Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Sváření > Ochranné pomůcky

Ochranné pomůcky

SvářečkyHořákyAutogenní technikaOchranné pomůckyPřídavný materiálNáhradní dílyTechnické plynySvařovací kabely

Ochranné pomůcky při sváření, pro svářeče

Při svařovacím procesu hrozí velké nebezpečí poškození zdraví svářeče, zejména zde hrozí poškození zraku, pokožky, ale i přímému popálení otevřeným ohněm, nebo rozžhaveným materiálem. Prodej ochranných pomůcek pro svářeče je v naší prodejně v Třebíči denní záležitostí a v nabídce máme široký sortiment typů a provedení ochranných pomůcek.

Svářečské kukly, brýle, filtry, ale i další ochranné pomůcky. Je zde možné vybrat si, podle svých představ a potřeb samostmívací automatickou kuklu, nebo kuklu s klasickým tmavým sklem s různým zatmavením, svářečské brýle, rukavice, kovářské a svářečské zástěry, kožené kabáty, pokrývky hlavy, sluchátka, špunty do uší. Je zde možno zakoupit jak svářečské kukly, tak i jejich součásti, skla, tmavá i čirá, fólie pro ochranu skel a kazet v různých rozměrech, pro různé tipy svářečských přileb.

Všechny tyto ochranné pomůcky máme v obchodě skladem a můžete si je vyzkoušet a prohlédnout jejich provedení. Ochranné pomůcky pro sváření si také můžete objednat v našem specializovaném e-shopu www.centrum-naradi.cz .

Pravidelně dodáváme ochranné pomůcky celé řadě výrobních firem, které je denně používají při svářečských ale i jiných pracích.

V případě, že vznikne zájem o uvedené ochranné pomůcky, navštivte naši prodejnu v Třebíči nebo e-shop. Pokud máte zájem o pravidelné dodávky, nebo o jednorázovou větší objednávku a nejste z okolí Třebíče, kontaktujte nás na emailu trweld@seznam.cz  nebo na telefonu +420 773 227 014.

Navštíví vás náš obchodní zástupce a dohodne podmínky obchodu a spolupráce.

Ochranné pomůcky pro sváření, pro svářeče v našem specializovaném e-shopu

Ochranné pomůcky pro sváření a svářeče si můžete zakoupit také v našem specializovaném internetovém obchodě se svářečkami a nářadím www.centrum-naradi.cz . Ochranné pomůcky naleznete v  několika kategoriích e-shopu / ZDE ochrammné pomůcky /. V případě, že by jste chtěli ochranné pomůcky odebírat pro vaši firmu, domluvte si návštěvu některého z našich obchodních zástupců. Jezdí po celé ČR a jeho návštěvu si objednejte na telefonním čísle  +420 773 227 014

Ochranné pomůcky pro sváření – akce

Pokud máte zájem o informace o našich akčních nabídkách svářecích strojů, ochranných pomůcek pro sváření a vůbec všeho co se svařování týká, přihlaste se k odběru aktualit na tomto webu a nebo napište žádost o zasílání akčních letáků naší firmy na email trweld@seznam.cz  Budete zařazeni do databáze kde vás budeme informovat a zasílat všechny naše akční nabídky a letáky.

 

Specializovaný eshop pro sváření