Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Prodejna > Aku nářadí

Aku nářadí, akumulátorové nářadí

SvařováníRuční nářadíEl. nářadíAku nářadíZahradní technikaKompresoryServis a opravyServis a opravy pro firmy a živnostníky Tvrdokovové frézyBrusivo a diamantové kotoučeŽelezářství

Tam kde nemáte možnost připojit vaše nářadí do elektrické sítě, je ideálním řešením elektrické aku nářadí /akumulátorové nářadí/, které je poháněno nabíjecím akumulátorem.

Prodej akumulátorového / AKU / nářadí

Prodej aku nářadí/ akumulátorového nářadí je jednou z významných částí prodeje na naší prodejně a u našich obchodních zástupců. Nabízíme aku nářadí /akumulátorové nářadí/ v modelech PROFI použití ale i pro hobby a domácí dílnu k příležitostnému použití.

Prodáváme kompletní sortiment aku nářadí, ale také samostatně nabíječky akumulátorů a akumulátory. Provádíme záruční i pozáruční servis aku nářadí, nabíječek a akumulátorů včetně REPASÉ akumulátorů.

Z aku nářadí / akumulátorového nářadí/ běžně prodáváme aku šroubováky, vrtačky, aku přírazové utahováky, aku sponkovačky, aku ventilátory, aku řezačky, pily, aku nůžky, brusky a další nářadí poháněné akumulátorem. Pojďte si vybrat vaše elektrické nářadí do naší prodejny na ulici Hanělova 471/2 (Nad Barborkou) v Třebíči.

Pracovní doba je pondělí až pátek od 07.30 do 16.00 hod. Pro nákup a prozkoušení svářecího stroje, můžete využít i sobotu, nebo svátky a to po předchozí dohodě se zaměstnancem naší firmy TR-weld s.r.o. Informace o zboží na prodejně vám poskytneme na telefonním čísle +420 773 227 014 popřípadě na emailu trweld@seznam.cz 

E-shop s aku nářadím

Kompletní sortiment akumulátorového /aku / nářadí z naší nabídky naleznete také v našem eshopu centrum-naradi.cz, kde si ho můžete prohlédnout a objednat. Objednané zboží vám doručíme na vybranou adresu nebo si ho můžete vyzvednout v naší prodejně a servisu svářeček a nářadí v Třebíči, Hanělova ul. 2 (Nad Barborkou).

                                                                         Akumulátorové / AKU / nářadí v e-shopu naleznete ZDE