Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Prodejna > Tvrdokovové frézy

Tvrdokovové frézy

SvařováníRuční nářadíEl. nářadíAku nářadíZahradní technikaKompresoryServis a opravyServis a opravy pro firmy a živnostníky Tvrdokovové frézyBrusivo a diamantové kotoučeŽelezářství

Prodáváme speciální tvrdokovové technické frézy určené na opracování materiálů jako je ocel, nerez, hliník a další materiály. Tyto frézy nabízíme a prodáváme v široké škále tvarů a provedení – kulaté, oválné, válcové, kuželové, zahlubovací, plaménkové, stromečkové a další typy a druhy.

Prodej tvrdokovových fréz

Tvrdokovové, karbidové frézy se vyrábějí se speciálními břity jako např. s ALU břitem na hliník, křížovým břitem a jinými typy břitu, podle druhu opracovávaného materiálu. Námi prodávané technické tvrdokovové, karbidové frézy jsou v PROFI kvalitě a jsou určené k profesionálnímu, dennímu používání.

Tvrdokovové frézy v nešem e-shop

Široký sortiment různých typů tvrdokovových fréz naleznete také v několika kategoriích v našem eshopu centrum-naradi.cz, kde si je můžete prohlédnout a objednat. Objednané tvrdokovové frézy vám doručíme na vybranou adresu nebo si ho můžete vyzvednout v naší prodejně a servisu svářeček a nářadí v Třebíči, Hanělova ul. 2 (Nad Barborkou).

                                                                       Tvrdokovové frézy v e-shopu naleznete ZDE