Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Sváření

Sváření

SvářečkyHořákyAutogenní technikaOchranné pomůckyPřídavný materiálNáhradní dílyTechnické plynySvařovací kabely

Specializujeme se zejména na prodej, servis, opravy, repase a vývoj součástí svářecí techniky. Prodáváme především prostřednictvím naší kamenné prodejny a specializovaného e-shopu, kde nakoupíte veškeré svářecí komponenty, včetně přídavného, spotřebního materiálu a ochranných plynů. Nedílnou součástí našeho sortimentu jsou také ochranné a bezpečnostní pracovní pomůcky, svářecí přilby, rukavice, zástěry a další specializované ochranné pomůcky.

Při výběru

Pokud potřebovat poradit s výběrem správného svářečky, podle typu, metody a výkonu, nebo podle materiálů, který chcete svářet, obraťte se na naše prodejní techniky a servisní pracovníky přímo na prodejně, nebo na telefonu, kde můžete využít bezplatného poradenství. Velké množství svářecích strojů máme běžně skladem a můžeme vám je předvést, nebo si je můžete vyzkoušet přímo na servisní dílně, za asistence některého z techniků. 

Typy svářeček které prodáváme

Svářecí stroje dělíme podle typu, metody a výkonu

  • Svářečky odbočkové ( usměrněná trafosvářečka)
  • Svářečky invertorové (elektronické moderní svářečky)
  • Tyto dál dělíme na Tigové, Migové a MMA svářečky
  • Sváření metodou TIG (WIG) při svařování se využívá elektrického oblouku a netavící se wolframové elektrody kdy je svár chráněn některým z netečných ochranných plynů, např. Argon. Dále se tato metoda využívá jak při svařování stejnosměrným proudem DC s pulsem, nebo bez pulsu, nebo střídavým proudem AC při svařování zejména hliníkových slitin, s pulsem, nebo bez pulsu. K tomuto účelu se využívají specializované TIGové svářecí stroje s označením TIG – AC/DC.
  • Sváření metodou MIG/MAG tato metoda je využívána k běžnému svařování, v současné době je to nejrozšířenější svařovací metoda, kde se svařuje z cívky drátu hořákem MIG. Při tomto svařovacím procesu se používá ochranný plyn. Při použití ochranného plynu např. CO2, nebo směsného, mluvíme o svařování metodou MAG (metal aktiv gas). Při použití ochranného plynu např. Argon mluvíme o svařování metodou MIG (metal inert gas)
  • Svařování metodou MMA rozumíme, svařování kovů za pomoci obalované elektrody, kde je nutno přihlédnou na materiál, který hodláme svařovat a tím pádem vybrat příslušný druh elektrod. S tímto výběrem vám rádi pomohou na naší specializované prodejně.
  • Pokud si nevíte s rady s volbou správného svářecího stroje, nebo si nejste jisti, který svářecí stroj by byl do vaší firmy, nebo dílny ten nejvhodnější, navštivte naši prodejnu, nebo se obraťte na bezplatné poradenství naší firmy, kde vám ochotně poradíme a nasměrujeme vás tak, aby jste vybrali to nejlepší co potřebujete a zároveň do nákupu neinvestovali zbytečně příliš mnoho peněz. Pokusíme se vás vybavit vším potřebným, včetně vědomostí a našich zkušeností, které jsou někdy k nezaplacení.