Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Sváření > Svářečky

Svářečky

SvářečkyHořákyAutogenní technikaOchranné pomůckyPřídavný materiálNáhradní dílyTechnické plynySvařovací kabely

Prodej svářeček

Svářecí technika, svářečky a jejich doplňky, náhradní díly a spotřební materiál, ochranné pomůcky pro sváření jsou hlavním sortimentem, který nabízíme a dodáváme jak koncovým zákazníkům v naší kamenné prodejně, tak i dalším obchodním firmám, nebo přímo výrobním subjektům.

Profesionální a hobby svářecí technika, svářečky obecně

Můžete si u nás vybrat profesionální svářecí techniku, svářečky, u kterých se předpokládá, že budou pracovat i v několika směnném provozu 5 i více dnů v týdnu. Současně prodáváme svářečky pro kutily a hobby svářečky, které se používají jenom příležitostně.

Svářecí technika, svářečky- typy

V naší prodejně v Třebíči si můžete vybrat a vyzkoušet všechny druhy svářecí techniky, svářeček TIG pro tigové svařování stejnosměrným, nebo střídavým proudem. Poloautomatické svářečky MIG/MAG pro migové svařování, ale i svářecí automaty multifunkční, pulsní, nebo speciální.

Dále svářečky MMA, které umožňují sváření obalovanou elektrodou MMA nebo TIG,TIG HF a TIG lift. V neposlední řadě také přístroje pro řezání a dělení všech vodivých materiálů za pomocí plazmy. Plazmové řezání je v posledních pěti letech fenomén, který je na vzestupu. Plazmové řezání je oproti klasickému dělení plamenem a za pomoci technických plynů efektivní, levné a rychlé. Zde vás vybavíme jak přístrojem k řezání, tak i potřebnými zkušenostmi, náhradním, ale i spotřebním sortimentem všeho druhu.

Speciální svářecí technika, svářečky

V případě, že potřebujete v jakémkoliv směru speciální svářecí techniku, svářečku, obraťte se na nás v naší prodejně, nebo telefonicky, emailem a my se vám pokusíme zajistit techniku, která by splňovala vaše požadavky a představy. Jsme specialisti na svářečky a svařovací techniku a dokážeme vám zajistit jakoukoliv svářecí techniku.

Provádíme všechny typy oprav od malých až po generální opravy a výměny celých technologických částí svářecích strojů. Provádíme i modernizace a zvyšování výkonu (upgrade) svářeček za podmínek zachování bezpečnosti a všech pravidel spojených s provozem svářecí techniky.

Svářecí techniku na opravu přijímáme v naší prodejně a tam si ji také po opravě můžete vyzkoušet a vyzvednout.

Specializovaný e-shop na svářečky a vše ke sváření

Svářečky, svářecí techniku, náhradní díly na svářečky a spotřební materiál můžete koupit také v našem e-shopu www.centrum-naradi.cz . Pokud jste  firemní zákazník, může vás kdekoliv po republice po telefonické domluvě navštívit některý z našich obchodních zástupců. Schůzku s obchodním zástupcem si domlouvejte na telefonním čísle +420 773 227 014

Naši obchodní zástupci

V případě, že nejste z Třebíče a blízkého okolí může Vás navštívit náš obchodní zástupce a připravit pro vás nabídku podle vašeho zadání.

Akční nabídky svářeček a svářecí techniky

V případě, že budete mít zájem, můžeme vám zasílat pravidelné akční nabídky svářeček, svářecí techniky a všeho co se týká sváření a řezání plasmou. Tuto nabídku mohou využít, jak koncoví zákazníci, ale zejména obchody a obchodníci, kteří s tímto a podobným druhem zboží obchodují v různých regionech po celé ČR.

Specializovaný eshop pro sváření