Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Prodejna > Svařování

Svařování

SvařováníRuční nářadíEl. nářadíAku nářadíZahradní technikaKompresoryServis a opravyServis a opravy pro firmy a živnostníky Tvrdokovové frézyBrusivo a diamantové kotoučeŽelezářství

V naší Třebíčské prodejně naleznete kompletní sortiment svářecích potřeb, jak pro profesionální použití, tak i pro domácí dílnu, hobby a workshop. Prodejna je otevřena od pondělí do pátku, vždy od 07.30 do 16.00 hodin. Prodáváme svářecí stroje různých značek a mnoha typů. Nakoupíte zde i náhradní díly a jednotlivé součásti svářecích strojů / jako jsou hořáky MIG,TIG, drážkovací hořáky, posuvy, svařovací kabely, redukční ventily a další spotřební materiál / obalované elektrody, uhlíkové elektrody, svařovací dráty/,technické ochranné plyny pro sváření v různých kombinacích. Ochranné pomůcky pro svářeče a obráběče kovů, jako například svářečské ochranné kukly, rukavice, zástěry a oděvy pro svářeče, kováře a další příbuzná řemesla. Veškerý sortiment míváme v dostatečném množství skladem.

Svářecí stroje a veškerý výše uvedený sortiment nabízíme také velkoobchodním odběratelům. V případě vašeho zájmu o velkoobchodní odběr našeho zboží nás navštivte na naší provozovně v Třebíči, nebo nás kontaktujte telefonicky, emailem, nebo prostřednictví některého z našich obchodních zástupců dle regionu.

Kontaktovat nás můžete telefonicky na číslech +420 773 227 011 nebo 012, 014, 016 popřípadě na emailu trweld@seznam.cz 

Specializovaný eshop pro sváření