Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej, opravy a servis svářeček a nářadí obnoven promaloobchod

Prodej, opravy a servis svářeček a nářadí obnoven promaloobchodOd čtvrtka 3.12.2020, po uvolnění vládních nařízení znovu otevřeme naši prodejnu a servis svářeček a nářadí v Třebíči.

Prodej a servis svářeček obnoven

Díky uvolnění budeme moci konečně otevřít naši prodejnu a servis svářeček a nářadí i pro občany – maloobchod. Otevřeme ve čtvrtek 3.12.2020 od 07.30 – 16.00 hodin. Otevírací doba bude stejná jako před omezením. Otevřeno po – pá a o víkendu zavřeno s možností se individuálně domluvit na tom aby vás někdo obsloužil v sobotu a to je nutné si předem domluvit telefonicky na kterémkoliv z našich telefonních čísel +420 773 227 014, +420 773 227 016

Provoz servisu svářeček a nářadí

Náš servis svářeček a veškerého nářadí neměl přerušený provoz ani v době omezení, ale přijímali jsme svářečky na servis a opravy pouze od firemních zákazníků. Od zítřka, čtvrtku 3.12.2020 si k nám může přímo do prodejny a servisu donést svářečku nebo elektrické, aku i se spalovacím motorem přinést kdokoliv včetně občanů.

On line prodej svářeček a nářadí nepřerušen, výdejní místo v provozu

Prodej svářeček a nářadí v našem internetovém obchodě centrum-naradi.cz probíhá bez přerušení a stále do něj doplňujeme nové zboží. Současně s ním funguje i jako výdejní místo pro vyzvednutí zakoupeného zboží naše prodejna. Zakoupenou svářečku, nářadí nebo jiné zboží vám zašleme na adresu uvedenou na objednávce nebo si ji můžete vyzvednout přímo v naší prodejně.

Přijďte do naši prodejny a vyberte si svářečku, nářadí nebo další zboží z naší nabídky. Těšíme se na Vás.

TR WELD, specialista na prodej a servis svářeček a svářecí techniky 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů