Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hořáky na svařování MIG/MAG, TIG a plazmy vyrobíme na zakázku

Hořáky na svařování MIG/MAG, TIG a plazmy vyrobíme na zakázkuVyrábíme hořáky MIG/MAG, TIG a pro plazmu v libovolných délkách dle vašich potřeb. Objednejte si hořáky na svařování a sami si určete jejich délku.

Hořáky MIG/MAG, TIG pro svařování i pro plazmu

Nejenom, že se specializujeme na prodej svářeček, svářecí techniky, spotřebního materiálu a nahradních dílů pro svářečky, ale současně s tím provádíme záruční a pozáruční servis a opravy svářeček a veškeré svářecí techniky. Současně s tím také vyrábíme dle požadavku zákazníků libovolně dlouhé hořáky pro svařování MIG/MAG, TIG a pro plazmu. Můžete si u nás objednat u hořáky pro svařování dlouhé 10m, 15m, 20m, ale i delší. Kratší hořáky pro svářeče vyrábíme samozřejmě a jejich délku si určete sami v rozmezí po metrech.

Prodej hořáků pro svařování MIG/MAG,TIG nebo plazmu

Hořáky MIG/TIG svařování a pro řezání plazmou prodáváme v naší kamenné prodejně v Třebíči kde si je můžete také objednat telefonicky na čísle +420 773 227 014. Hořáky si můžete také vybrat v našem specializovaném svářečském eshopu www.centrum-naradi.cz kde máme v nabídce několik nejprodávanějších délek svařovacích hořáků. Jiné délky hořáků MIG/TIG nebo proplazmu si můžete objednat opět telefonicky +420 773 227 014, +420 773 227 016 nebo na emailu trweld@seznam.cz . K objednání jiné délky hořáku než jaké nabízíme v našem eshopu můžete také použít jednoduchý objednávkový formulář na stránce kontakty na tomto webu.

Hořáky na svařování MIG TIG a plazmy, TR WELD Třebíč.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů