Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nabíječka a startovací zdroj / startovačka/ v jednom MAGNUM DINAMIK

Nabíječka a startovací zdroj / startovačka/ v jednom MAGNUM DINAMIKnabíječka a startovací zdroj, startovačka MAGNUM DINAMIK, TR WELD TřebíčBlíží se zima.  Určitě se vám bude hodit zařízení MAGNUM DINAMIK, které slouží ke STARTOVÁNÍ benzínových a naftových motorů 12V a 24V a současně nabíjení autobaterií.

Zařízení MAGNUM DINAMIK je navrženo tak aby sloužilo jednak jako nabíječka automobilových baterií a současně i startovací zdroj / startovačka/ pro možnost startování naftových a benzinových motorů s instalacemi 12V nebo 24V.

Jde o invertorové zařízení díky čemuž má nízkou spotřebu proudu a přesto jde o velmi výkonnou nabíječku pro běžné nebo uzavřené nabíjení, např. Mokré baterie - s elektrolytem, GELOVÉ - s elektrolytem ve formě gelu nebo AGM. Současně je díky silným kabelům a svému výkonu ideální pro nouzové startování benzínových a naftových motorů právě v období mrazivých zimních dnů a nocí.

Nabíječka a startovací zdroj / startovačka/ MAGNUM DINAMIK

Nabíječka a startovací zdroj / startovačka/ MAGNUM DINAMIK obsahuje samotné zařízení DINAMIK INVERTER se svorkami a kabely, nabíjecí kabely – 2 m, napájecí kabel - 2 m a náhradní pojistku.

Technické specifikace nabíječky a startovacího zdroje / startovačky/ MAGNUM DINAMIK

V současnosti máme v našem e-shopu v nabídce jako novinku 4 modely nabíječky a startovacího zdroje / startovačky/ MAGNUM DINAMIK ze kterých si můžete vybrat. Technické parametry jednotlivých zařízení najdete v sekci Nabíječky a startovací zdroje / startovačky/. Liší se především nabíjecím a startovacím proudem. V nabídce máme modely nabíječky a startovacího zdroje / startovačky/ MAGNUM DINAMIK 340, 440, 540, 640 a 840.

Kromě těchto nabíječek a startovacích zdrojů / startovaček/ MAGNUM DINAMIK najdete v sekci  Nabíječky a startovací zdroje / startovačky/ našeho e-shopu další zařízení, samostatné nabíječky, startovací zdroje a kombinovaná zařízení nabíječky a startovacího zdroje / startovačky/.

Podívejte se a vyberte si dle vlastních potřeb a představ v našem e-shopu centrum-naradi.cz

Specializovaný e-shop na svářečky a vše ke sváření

Svářečky, svářecí techniku, náhradní díly na svářečky a spotřební materiál můžete koupit také v našem e-shopu www.centrum-naradi.cz . Pokud jste  firemní zákazník, může vás kdekoliv po republice po telefonické domluvě navštívit některý z našich obchodních zástupců. Schůzku s obchodním zástupcem si domlouvejte na telefonním čísle +420 773 227 014

Naši obchodní zástupci

V případě, že nejste z Třebíče a blízkého okolí může Vás navštívit náš obchodní zástupce a připravit pro vás nabídku podle vašeho zadání.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů