Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej a servis svářeček a nářadí v době vládních opatření.

Prodej a servis svářeček a nářadí v době vládních opatření.Prodej a servis svářeček Třebíč TR WELD V době od 22.10. do odvolání mimořádných opatření je možné uskutečnit prodej a servis svářecí techniky a nářadí v naší prodejně v Třebíči pouze pro firmy / velkoobchodní prodej / a vyzvednutí zakázek z našeho specializovaného e-shopu na svářečky a nářadí.

Svářečky a svářecí technika – prodej

Pokud jste běžný maloobchodní zákazník a chcete si koupit svářečku nebo jiné nářadí je možné si ho objednat v našem e-shopu www.centrum-naradi.cz / s výběrem svářečky vám rádi telefonicky pomůžeme na t.č. +420 773 227 016 / . Pokud jste z Třebíče a okolí můžete si zboží bez vyzkoušení vyzvednout stylem „ z okenka“ v naší prodejně v Třebíči, jinak vám svářečku klasicky pošleme PPL na vaši adresu.
Pokud jste firma nebo obchodní zástupce a budete nakupovat svářečky, svářecí techniku a nářadí ve velkoobchodním režimu můžete klasicky do naší prodejny, kde Vás obsloužíme.

Servis a opravy svářeček a nářadí

Pokud jste běžný maloobchodní zákazník a potřebujete opravit svářečku nebo nářadí je nutné nám toto doručit na prodejnu. Na způsobu je nejlepší se opět domluvit na telefonním čísle +420 773 227 016 / pošta, PPL, obchodní zástupce, svoz..../. Stejným způsobem vám opravenou svářečku doručíme.

Velkoobchodní servis a opravy svářeček a nářadí probíhá v běžném režimu klasicky na naší prodejně v Třebíči.

Prodej a výměna lahví s technickým plynem

Prodej a výměna lahví s technickým plynem potřebným ke sváření probíhá ve stejném režimu. Na prodejně je možné vyzvednout pouze zboží objednané na našem e-shopu viz informace na +420 773 227 016, pro velkoobchodní odběratele v běžném režimu prodej a výměna lahví s technickými plyny přímo na prodejně.

Specializovaný e-shop na svářečky a vše ke sváření

Svářečky, svářecí techniku, náhradní díly na svářečky a spotřební materiál můžete koupit také v našem e-shopu www.centrum-naradi.cz . Pokud jste  firemní zákazník, může vás kdekoliv po republice po telefonické domluvě navštívit některý z našich obchodních zástupců. Schůzku s obchodním zástupcem si domlouvejte na telefonním čísle +420 773 227 014

Naši obchodní zástupci

V případě, že nejste z Třebíče a blízkého okolí může Vás navštívit náš obchodní zástupce a připravit pro vás nabídku podle vašeho zadání.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů