Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zakázková výroba dílů z mosazi

Zakázková výroba dílů z mosazivýroba dílů z mosazi Hledáte dodavatele který by pro vás zajistil výrobu dílů z mosazi za zajímavé, bezkonkurenční ceny? To my umíme. Zajišťujeme výrobu a dodávku dílů z mosazi pro několik významných odběratelů u nás i v zahraničí za velmi zajímavé ceny. Umíme zajistit a dodat  vám například díly ke svářečkám, ale i větší díly vyrobené z mosazi. Pošlete nám váš požadavek, poptávku na výrobu dílů z mosazi  a my se vám ozveme a domluvíme podmínky dodání , cenu, termín, počty kusů atd.

Výroba dílů z mosazi

V případě, že by jste měli  zájem o pravidelný odběr dílů vyrobených z mosazi je možné využít služeb některé z přepravních společností nebo našich obchodních zástupců, kteří jezdí pravidelně po celé republice a řeší prodej svářecí techniky a nářadí.

Výrobky z mosazi mají vysokou kvalitu a díky tomu probíhá dlouhodobá spolupráce s několika významnými firmami pro které zajišťujeme výrobky z mosazi k pravidelnému odběru.  Je možné vyrobit vzorky produktý aby jste si mohli sami  otestovat kvalitu a přesnost dílů.

Výroba dílů z mosazi – kontakt

Bližší informace o kapacitě, termínech a podmínkách výroby dílů z mosazi pro vás získáte na telefonním čísle +420 773 227 011 nebo vaše dotazy a poptávky na výrobu dílů z mosazi zasílejte na náš firemní email trweld@seznam.cz . Obratem, nejpozději do 24 hod. Vám v pracovní dny odpovíme.

výroba dílů z mosazi výroba dílů z mosazi výroba dílů z mosazi

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů