Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Svářečky, nářadí a náhradní díly v e-shopu

Svářečky, nářadí a náhradní díly v e-shopuKompletně jsme předělali a aktualizovali naš  e-shop www.centrum-naradi.cz , který je nyní přehlednější a mnohem snadněji v něm najdete svářečky a nářadí které hledáte.

Svářečky, svářecí technika a náhradní díly  v e-shopu

Hlavní kategorií zboží které na e-shopu centrum-naradi.cz naleznete je svářecí technika, svářečky, náhradní díly k nim, doplňkový a spotřební materiál potřebný ke sváření a také  ochranné procovní pomůcky ke sváření. Vše je přehledně rozdělené do kategorií.
Svářečky   a vše potřebné tak najdete snadno a rychle.  Pokud přesně víte o jakou svářečku, typ nebo její díl jde, můžete k dohledání použít „Vyhledávací okno „ , pokud víte kod výrobku nebo část jeho názvu použijte „vyhledávací okno“, pokud znáte výrobce je v e-shopu i členění svářecí techniky podle výrobců kde vše snadnotaké naleznete.

Náhradní díly ke svářečkám a ostatnímu nářadí

Pro náhradní díly ke svářečkám a dalšímu nářadí jsme vytvořili úplně samostatnou kategorii která je opět rozdělená podle výrobců. Pokud znáte výrobce, kod výrobku nebo jeho alespoň částečný název neměl by pro vás být problém v našem novém e-shopu najít náhradní díl k vaší svářečce. Pokud budete mít problém s našim e-shopem nebo v něm nebude cokoliv fungovat podle vašich představ napište nám. Rádi a rychle vámi nalezený nedostatek nebo chybu systému odstraníme aby jste při přístím hledání už požadovanou svářečku nebo nářadí  rychle a snadno našli.

Aktuality ke svářečkám do vašeho emailu

Pokud budete chtít aby jste dostávali aktuality a novinky týkající se svářecí techniky a nářadí které nabízíme v našem e-shopu a kamenné prodejně a nebo o dalších službách / servis a opravy svářeček, plnění tlakových láhví technickými plyny atd/, přihlašte se k odběru aktualit z našeho webu. Stačí kliknout na tlačítko „ přihlásit k odběru aktualit“ v pravém horním rohu této stránky a vyplnit email na který chcete aby vám naše aktuality chodily.Potvrdit váš požadavek a HOTOVO. Kdykoliv přidáme jakoukoliv aktualitu o svářečkách nebo nářadí, vždy vám automaticky příjde do vašeho emailu. Z odběru aktuali z našeho webu se můžete snadno zase odhlásit

Specializovaný eshop pro sváření

svářecí technika, svářečky e-shop.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů