Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Bazar

Bazar

Bazar svářecí techniky, svářeček a náhradních dílů

Na tomto bazaru svářeček můžete BEZPLATNĚ nabídnout k prodeji vaši funkční i nefunkční švářečku, náhradní díly ke svářečkám, doplňkový a spotřební materiál, popřípadě ochranné pomůcky potřebné ke sváření.  Inzerce je BEZPLATNÁ .Pošlete nám  vaši nabídku pomocí  formuláře který je pod tlačítkem „Vložit zboží k prodeji“,  vaše poptávka příjde k nám na email a mi ji vložíme v co nejkratší době / obratem/ zde do bazaru do připravené kategorie. Váš kontakt zveřejníme   v inzerátu a případní zájemci budou kontaktovat přímo vás. Tento bazar svářeček používáme také k prodeji svářeček které jsme repasovali nebo opravili v naší servisní dílně a následně odkoupili od zákazníků.

Prodejte si u nás vaši svářečku

Nové svářečky, svářečí technika, náhradní díly a spotřební materiál ke svářečkám

Pokud by jste se rozhodli pořídit si novou svářečku podívejte se na náš specializovaný e-shop www.centrum-naradi.cz , kde nabízíme svářecí techniku, plazmy, nářadí a náhradní díly a spotřební materiál k nim.

Svářečky. svářecí technika, náhradní díly a spotřební materiál


1 2 4 Následující
Zobrazeno 64 - 72 položek z 72
1 2 4 Následující
Zobrazeno 64 - 72 položek z 72

Bazar svářeček a svářecí techniky

Prodejte vaši svářečku kterou už nepotřebujete nebo ji nepoužíváte. Inzerce a prodej svářeček je BEZPLATNÝ ! Máte doma náhradní díly, spotřební nebo doplňkový materiál ke svářečkám, ke sváření  a už ho nebudete potřebovat, překáží vám ve firmě nebo dílně? Nabídněte ho k prodeji. Určitě někde v republice je  kutil, svářeč nebo svářečská firma která právě tento díl nebo tento materiál ráda za zajímavou cenu odkoupí.

Inzerce v našem bazaru  svářeček je určená jak pro soukromé osoby tak i pro firmy

Bazar svářeček a svářecí techniky je tu pro vás