Prodejna a sklad Třebíč

Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > E-shop se svářečkami, svářecí technikou - www.centrum-naradi.cz

E-shop se svářečkami, svářecí technikou - www.centrum-naradi.czSvářečka CO2 MIG200E ENERGY 200A/230VKromě naší kamenné prodejny v Třebíči na ulici Hanělova 2 /nad Barborkou/ si můžete již několik roků zakoupit svářečky,náhradní díly a doplňkový materiál k nim, technické plyny, nářadí, spojovací a brusný materiál, sáčky do vysavačů, zahradní techniku a další sortiment v našem internetovém obchodě www.centrum-naradi.cz , který úspěšně provozujeme již několik roků. E- shop prošel několika změnami jak grafickými, tak i ve funkcionalitách a také výrazně v sortimentu, který v něm nabízíme a prodáváme, až se z něj víceméně stal specializovaný internetový obchod /e-shop/ na svářečky /svářecí techniku/, náhradní díly a spotřební sortiment k nim.

E-shop se svářečkami a svářecí technikou.

V našem e-shopu najdete svářečky a svářecí techniku včetně náhradních dílů pro všechny typy sváření a pro sváření všech kovových materiálů.
Svářečky jednak dovážíme, ale také vyrábíme a věnujeme se jejich vývoji a úpravám, včetně záručního i pozáručního servisu /provádíme v dílnách ve stejné budově jako je kamenná prodejna svářeček v Třebíči, ulice Hanělova/.

 

Profi i hobby svářečky /svářecí technika /.

V naší kamenné prodejně i na e-shopu  www.centrum-naradi.cz/svareci-technika najdete svářečky /svářecí techniku / od profesionálních svářeček, připravených a schopných pracovat pravidelně a denně několik hodin, až po úplně levné, ale kvalitní hobby svářečky, které jsou určené pro kutily k jednorázové krátké práci. Pokud potřebujete poradit s tím, jakou svářečku si máte vybrat, aby vám vyhovovala a splňovala Vaše požadavky a současně jste si nemuseli kupovat příliš drahou „mašinu“ /svářečku/, stačí zavolat na naše telefonní číslo +420 773 227 016 kde se vám budou věnovat naši servismeni a praktici, kteří svářečky opravují, denně s nimi pracují a mají přehled přes svářečky a svářecí techniku. Ti vám rádi a odborně poradí a doporučí svářečku podle vašich představ o jejím výkonu a výbavě.

Vyberte si svářečku /svářecí techniku na našem e-shopu centrum-naradi.cz nebo v naší kamenné prodejně TR WELD v Třebíči / Hanělova ul. č. 2 /nad Barborkou/.

Specializovaný eshop pro sváření


Komentáře


  • 9. 12. 2021 11:04
    Vlastimil Borysek
    Tig

    Dobrý den, prodáváte i bazarové zboží,tig? Děkuji


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů